Forum Rodziny "Joker"

Joker, czyli AS nostale

Ogłoszenie


Na tym forum możesz dołączyć do wspaniałej i wyjątkowej rodziny joker!

#1 2010-08-02 20:10:52

Batmanfan

Gość

LoD

Pasowało by poruszyć temat zachowania na LoD żeby to jakoś sprawnie wyglądało bo szczerze dzisiaj to wyszło średnio.

1. Wydaje mi się ze najlepiej byłoby gdyby wszyscy stali przed paszczą a tylko 1 osoba robiła lur tak około 5-6 mobów. Jutro ustalimy kto to będzie. Najlepiej jak to będzie jakiś ranger bo rangery są szybkie no a moim magiem troche nie za bardzo lura sie te moby, no chyba że bede miał tzw. Dlaczego przed paszcza? Bo jak wyjdziemy w głąb i stoimy w jednym miejscu to moby po pewnym czasie się w nim odradzają a jak ktoś wtedy zrobi jeszcze lura to zaczynają się małe kłopoty.

2. Jak ktoś sprowokuje za dużo mobów to niech da się zabić a nie sciąga je na drużynę. To samo tyczy się Mrocznego Roga. Poświęć się dla reszty i nie uciekaj w stronę innych osób bo tak Róg wybije wszystkich a nie każdy ma foski.

3. Apropo fosek własnie to wydaje mi się trochę nieodpowiednie gdy ktoś zbierze więcej niż jedną bo niektórzy nie mają ani 1. Jak każdy już będzie miał po 1 to wtedy zbierajcie ile chcecie. Trochę sprawiedliwości.

4. Mile widziane byłoby gdyby wszyscy zabrali ze sobą pety i Klifa/Toma bo wtedy zamiast nas będą bić ich. Zresztą moje tori z buffem bije około 2k za atak czyli więcej niż osoba bez karty światła. A jeżeli komuś szkoda ziaren to niech zgłosi się do mnie to dam mu z 15k i niech sobie kupi.

5. I proszę nie pisać już więcej tekstów typu ,,żal mi holych'' ,, dlaczego mnie nie uleczyłes'' . Jeżeli jest grupa około 15 osób + moby + pare klifów to uwierzcie mi że ciężko jest kogoś namierzyć pojedynczym leczeniem. Chcesz heal to odejdż na bok i machnij ręka jak np. robi to Magiii i Hub. No a czasem to poprostu albo nie zdąże albo lecze siebie bo czasem lepiej jest uleczyć siebie i potem móc wspomagać normalnie innych niż dać komuś 1 heal i wtedy padne i ja i ta osoba.

6. Pasowało by żeby każdy miał jakiś res na mrok jak ktoś nie ma to niech zgłosi się do mnie to z cp w jakies 10 minut wydropie 5 rękawic po 6% i wtedy zrobisz sobie z nich sume.

No jak narazie to chyba tyle. Jak ktoś chce coś dodać skomentować niech napisze posta.

 

#2 2010-08-02 23:39:08

Kropek

Gość

Re: LoD

Bardzo przydayny post, czytajcie i wyciagajcie wnioski, jak dobrze ze jest jakis koordynator.

 

#3 2010-08-03 11:15:48

Magiii99

Gość

Re: LoD

Bat ma racje . Lepiej jak będziemy odchodzic i machac łapka ;] . Tak to nie wiadomo kogo helac jak wszyscy w "kupie" . I to by było na tyle co ja w tej sprawie powiem .

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.athair.pun.pl www.biologiaszczecin.pun.pl www.grupa7pcz.pun.pl www.rpgx.pun.pl www.pes-manager.pun.pl